Ārstniecības augu produkti

''Mārītes Zālītes'' krēms-maska matiem un galvas ādai ''Ilze'' ''Mārītes Zālītes'' krēms-maska matiem un galvas ādai ''Ilze''

   

''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 1 ''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 1

Mārītes Ziede alerģijai ar niezi, ādas izsitumiem ar niezi, asinsizplūdumiem, apdegumiem, saules apdegumiem, applaucējumiem, brūcēm, svaigiem iekaisumiem, limfmezglu iekaisumiem un pietūkumam, dziedzeru pietūkumam. Var lietot arī kā sejas krēmu, ja ir raupja, sausa sejas āda vai pinnes un izsitumi. Lietošana: lieto uz nakti nelielu daudzumu ieklapējot 1-5 min.

Sastāvs: asinszāles, pelašķis, nātre, kumelīte, raudene, lavanda, cigoriņš, pētersīlis, vasks. 

Svars 75 gr.

''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 2 ''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 2

Mārītes Ziede iesnām, kakla sāpēm, klepum, tai piemīt antibakteriāla pretvīrusu, pretiekaisuma un imūnsistēmu stimulējoša iedarbība. Piemērota organisma aizsargspēju aktivizēšanai, īpaši gripas, saaukstēšanās, angīnas, dažādu herpes vīrusu izraisītu slimību ārstēšanā un novēršanai. Iznīcina vīrusus un stiprina imunitāti. Mazina deguna gļotādas tūsku un ļauj vieglāk elpot. Saaukstēšanās gadījumā elpošanu atvieglos arī kāju izkarsēšana sinepju pulvera ūdenī un pēdu ieziešana ar šo ziedi. Lietošana: Iesnu gadījumā iesmērē nelielu daudzumu degunā, klepus un kakla sāpju gadījumā nosūkā nelielu daudzumu zem mēles. Ja ir akūti simptomi (iesnas, klepus, kakla sāpes, ausu sāpes) lietot ik pēc 2 h, iesmērējot degunā vai nosūkājot zem mēles vai ārīgi iemasējot 1-5 min.

Sastāvs: kliņģerīte, kumelīte, piparmētra, ehinācija, ingvers, ķiploks, mežloks, vasks.

Svars 75 gr.

''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 3 ''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 3

Mārītes Ziede nedzīstošām brūcēm, kaulu lūzumiem, kaulu sāpēm, muskuļu sāpēm, traumām, sasitumiem, sastiepumiem, izmežģījumiem, podagrai, reimatismam, muguras sāpēm. Šai Mārītes Ziedītei ir antibakteriāla pretsāpju savelkoša un mīkstinoša iedarbība, kas mazina sāpes, kuras izraisījušas locītavu, muskuļu un nervu iekaisums. Ziedē iekļautie ārstniecības augi veicina kaulaudu atjaunošanos, aizsargā locītavas un atjauno to struktūru, uzlabo skrimšļu vielmaiņu, tā mazinot sāpes un iekaisumu. Lietošana: lieto uz nakti nelielu daudzumu ieklapējot 1-5 min.

Sastāvs: tauksakne, strutene, kumelīte, asinszāle, pelašķis, deviņvīruspēks, nātre, vasks.

Svars 75 gr.

''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 4 ''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 4

Mārītes Ziede radikulīta, reimatisma, neiralģijas un podagras radīto sāpju ārstēšanai, roku un kāju podagras mezglu un uztūkumu gadījumā. Nomierinošs pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis neiralģijas un izmežģījumu gadījumā. Šī Mārītes Ziede ļoti labi mazina sāpes, iedarbojoties tieši sāpošajā vietā, kur tiek mazināta tūska un iekaisums. Lieto arī locītavu pietūkuma un sāpju gadījumā.Lietošana: lieto uz nakti nelielu daudzumu ieklapējot 1-5 min.

Sastāvs: ieva, čili, mārrutks, lavanda, kliņģerīte, kumelīte, virsis, vasks

Svars 75 gr.

''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 5 ''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 5

Mārītes Ziede alerģiju, ādas iekaisumu, niezošu ādas izsitumu, ekzēmu ārstēšanai, tūskai, ādas sēnīšu infekcijām, kā arī strutojošu brūču un furunkulu ārstēšanai. Ziede nomierina, mīkstina ādu un noņem tūsku. Var lietot arī kā sejas krēmu sausai ādai.Lietošana: lieto uz nakti nelielu daudzumu ieklapējot 1-5 min.

Sastāvs: kumelīte, raudene, ozols, vīgrieze, mārdadzis, mežloks, rudzupuķe, vasks.

Svars 75 gr.

''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 6 ''Mārītes Zālītes'' Ziede Nr. 6

Mārītes Ziede sāpošām, nogurušām un pietūkušām kājām un krampjiem. Ziede mazina nogurumu, sāpes, tūsku, smaguma sajūtu un veicina asins atteci. Uzlabojot asins plūsmu vēnās, tiek mazināta iekaisuma un trombu veidošanās iespēja. Šo Mārītes Ziedi lieto arī vēnu iekaisumu, nedzīstošu paplašinātu vēnu izraisītu čūlu un fistulu gadījumā.Lieto uz nakti nelielu daudzumu ieklapējot 1-5 min. virzienā no lejas uz augšu.

Sastāvs: ceriņš, kastanis, mārdadzis, asinszāle, nātre, lavanda, pelašķis, vasks.

Svars 75 gr.