Eļļas

Uzziņām: tālr. 65231075, e-pasts siamargret@inbox.lv

 

 

JoLive eļļas JoLive eļļas

JoLive™ linsēklu, kaņepju un rapšu eļļas ir iegūtas no Latvijā audzētām sēklām ar aukstās spiešanas metodi, tādējādi ir saglabāta šo eļļu bioloģiskā vērtība. JoLive™ eļļu sastāvu lielākoties veido polinepiesātinātās taukskābes Omega 3 un Omega 6 un dabīgais E vitamīns.

Viza Oil Group kaņepju eļļa Viza Oil Group kaņepju eļļa

Kaņepju eļļa, kas iegūta no lauksaimniecībā izmantojamām kaņepju sēklām, vienmēr bija viena no populārākajām, iecienītākajām un kulinārijā plaši izmantojamām augu eļļām. Kaņepju eļļa satur antioksidantus, proteīnus, karotīnu, fitosterolus, fosfolipīdus, kā arī daudz lietderīgas minerālvielas, ieskaitot kalciju, magniju, sēru, kāliju, dzelzi, cinku un fosforu. Kaņepju sēklu eļļa ir olbaltumvielu avots un tā satur visas divdesmit aminoskābes, ieskaitot deviņas pamata (neaizstājamās) aminoskābes.

Viza Oil Group mārdadžu eļļa Viza Oil Group mārdadžu eļļa

Aizsargā, attīra un atjauno aknas; noņem dažādas saindēšanās: ar alkoholu, ķīmijas terapiju, sēnēm; samazina krūts, dzemdes kakliņa, priekšdziedzera vēža attīstību; regulē apetīti, stiprina redzi; samazina holesterīna līmeni.

Viza Oil Group sezama eļļa Viza Oil Group sezama eļļa

Sezama eļļa ir vērtīgs diētisks produkts, kurš labvēlīgi ietekmē veselību lipīdu apmaiņas traucējumu, hipertoniskās slimības, locītavu iekaisumu un deģeneratīvo saslimšanu gadījumos. Pēdējos gados, pateicoties tam, ka sezama sēklas un eļļa satur daudz kalcija, fosfora (kaulu audu veidošanas materiāli) un fitoestrogēnu, kuri kontrolē kaula atjaunošanas procesus, tās tiek aktīvi izmantotas osteoporozes profilaksei.

Viza Oil Group sinepju eļļa Viza Oil Group sinepju eļļa

Sinepju eļļa gadsimtiem ilgi veiksmīgi tiek lietota ne tikai kā vērtīgs diētisks pārtikas produkts, bet arī kā daudzfunkcionāls ārstniecisks profilakses līdzeklis. Ļoti bagāta ar vitamīniem, dabas „antibiotikām”, bioloģiski aktīvām vielām, piemīt plašas derīgas īpašības ( baktericīdas, antivīrusa, pretsāpju, antihelmintu, imunitātes stimulējošās, pretasiņošanas, pretaudzēju, brūču dziedinošās, antiseptiskās un citas).