Par veikalu

„Gaļas nama” veikals jau vairākus gadus ir jēkabpiliešu un pilsētas viesu iemīļota iepirkšanās vieta. Plašo sortimentu, kvalitatīvo produkciju, vilinošo smaržu, kas te valda, un laipno apkalpošanu novērtē gan mūsu pastāvīgie pircēji, gan tie, kuri iepērkas pirmo reizi.

Mūsu veikalā jūs ikdienu varat iegādāties svaigu gaļu, dažādus gaļas izstrādājumus, kūpinājumus un dažāda veida desas, kas tiek gatavoti tepat uz vietas, turklāt pēc tradicionālām receptēm. Plašu sortimentu piedāvājam konditorejas izstrādājumiem – cepumi, smalkmaizītes, kūkas un tortes, kas saldinās ikvienu jūsu dzīves mirkli.

Mēs sadarbojamies arī ar citiem Latvijas ražotājiem, tādēļ veikalā atradīsiet plašu vietējo ražotāju produkcijas klāstu. Pie mums varat iegādāties dažādus Latvijas vīndaru vīnus, sierus, saldējumu, eļļas, tējas, saldumus, bakaleju.

„Gaļas nama” veikalā pieņemam arī jūsu individuālos pasūtījumus. Pircēju vēlmes un prasības mums ir vērtība, tādēļ ar lielu rūpību un augstu kvalitāti mūsu meistari gatavo individuālos pasūtījumus, lai realizētu jūsu ieceres un fantāzijas, kas pārsteigs jūs un jūsu tuviniekus ar izcilu garšu un lielisku izpildījumu.Printēt šo lapu