Jaunumi un raksti

Sajūti gada gaišāko svētku garšu! Sajūti gada gaišāko svētku garšu!

Uz grila vai ugunskurā, cepeškrāsnī vai uz plīts ceptie Jēkabpils Gaļas Nama šašliki, cepamgaļas un desiņas ikvienam ļaus sajust tuvojošos gada gaišāko svētku garšu! Piedāvājumā: gaļas izstrādājumu pusfabrikāti, šašliki, cepamgaļas, desas un citi gardumi. Laipni gaidīti mūsu veikalā – Viestura ielā 35, Jēkabpils!

Piektdienas, 12.jūnija, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Piektdienas, 12.jūnija, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā:

Piektdienas, 12.jūnija, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Aukstā zupa; ar sieru pildīta kotlete; kartupeļu pankūkas; cūkgaļas gulašs; sviesta pupiņas ar baklažāniem; karbonāde ar sieru, tomātiem; pankūkas ar sieru, sēkliņām; biezpiena plācenīši; tomātu-sīpolu salāti; vinegrets ar siļķi; zemeņu krēms ar vaniļas mērci. Labu apetīti!   &n..

Lasīt vairāk..

Ceturtdienas, 11.jūnija, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Ceturtdienas, 11.jūnija, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā:

Ceturtdienas, 11.jūnija, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Aukstā biešu zupa; zupa „Mājas soļanka”; baklažāni ar sviesta pupiņām; ar malto gaļu pildīts vistas stilbiņš; kakla karbonāde krējuma mērcē; cepta heka fileja; krāsnī cepti kartupeļi ar dillēm; spinātu salāti; šokolādes krēms ar ķīseli; Labu apetīti!