Jaunumi un raksti

Darba laiks valsts svētkos Darba laiks valsts svētkos

  Latvijas valsts svētkos veikala darba laiks nav mainīts, gaidīsim mūsu klientus no plkst. 8:30 līdz 20:00. Savukārt kafejnīca 4. maijā strādās līdz plkst. 18:00.   Sveiciens Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!

Aicinām nobalsot par projektu „Seno spēļu dārza izveide „Sēļu sētā”” Aicinām nobalsot par projektu „Seno spēļu dārza izveide „Sēļu sētā””

Jēkabpils Vēstures muzejs ir iesniedzis projektu „Seno spēļu dārza izveide Sēļu sētā” Rietumu bankas labdarības fonda un Latvijas Avīzes konkursam „Sprīdis labākai dzīvei”. Lai projekts tiktu atbalstīts arī otrajā kārtā, nepieciešams jūsu balsojums. Aicinām visus atbalstīt pilsētas jauniešiem un bērniem iecerēto projektu! Ja atbalstīsiet mūs, muzeja Brīvd..

Lasīt vairāk..

Jaunumi - karameles ar skuju ekstraktu un sviesta cepumi ar sēkliņām Jaunumi - karameles ar skuju ekstraktu un sviesta cepumi ar sēkliņām

  Jaunumi "Gaļas Nama" veikalā - karameles ar skuju ekstraktu un sviesta cepumi ar sēkliņām. Latvijā ražots produkts - karameles ar skuju ekstraktu SILVASEPT ir uztura bagātinātājs, kura satāvā ir egles skuju ekstrakts, cukurs, glikozes sīrups, citronskābe. Izstrādātāji: AS "Biolat", "SILAVA".   Mūsu konditorejas jaunais ..

Lasīt vairāk..