Jaunumi un raksti

Kafejnīcas vadītāja skrien Rīgas maratonā Kafejnīcas vadītāja skrien Rīgas maratonā

Jau trešo gadu "Gaļas Nama" kafejnīcas vadītāja Anna piedalās un skrien Rīgas maratonu. Šogad pieveikta 21 km distance.   Anna stāsta: "Šis bija mans trešais maratons. Pirmo reizi skrēju 5 km distanci. Atmosfēra bija burvīga, tikai paskriet nesanāca, jo šo distanci skrien ļoti daudz cilvēku. Pagājušajā gadā noskrēju 10 km, ta..

Lasīt vairāk..

''Gaļas Nama'' darbinieces pārbaudīja spēkus ''Stipro skrējienā'' ''Gaļas Nama'' darbinieces pārbaudīja spēkus ''Stipro skrējienā''

  Šogad ''Gaļas Nama'' darbinieces Anna un Gunita pirmo reizi pārbaudīja spēkus un izturību "Stipro skrējienā". Meitenes skrēja masu startā, taču dažādās komandās.   Picu cepēja Gunita atzīst: "Man bija ļoti grūti - tas bija labs pārbaudījums gan fiziskai, gan emocionālai sagatavotībai." Kafejnīcas vadītāja Anna stāsta: "Man ļot..

Lasīt vairāk..

Aicinām darbā banketu servisa vadītāju Aicinām darbā banketu servisa vadītāju

  SIA "Margret" piedāvā darbu banketu servisa vadītājai/am.   Darba apraksts: - organizēt darba procesus uzņēmumā saskaņā ar tā īpašnieka izvirzītajām prasībām un mērķiem; - plānot uzņēmuma attīstību un veikt tirgus izpēti, analizēt piedāvājumu un pieprasījumu; - saskaņot ar šefpavāru ēdienkarti, pārrunāt un ieviest jaunās receptes un to kalkulāc..

Lasīt vairāk..