Jaunumi un raksti

Aicinām iesaistīties labdarības akcijā ''Pasniedz roku atbalstam!'' Jēkabpils slimnīcas kapelas izveidošanai Aicinām iesaistīties labdarības akcijā ''Pasniedz roku atbalstam!'' Jēkabpils slimnīcas kapelas izveidošanai

  Biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' aicina iesaistīties labdarības akcijā "Pasniedz roku atbalstam!", lai kopīgiem spēkiem izveidotu Jēkabpils slimnīcas kapelu ar kapelāna praksi.   Kapela ir telpa, kurā iespējams pabūt tikai un vienīgi ar sevi vai netraucēti smelties spēku lūgšanā kristīgajās vai citās tradīcijās, lielai daļai pacientu n..

Lasīt vairāk..

Gurķu sula Gurķu sula

  Vai zināji par gurķu sulas lietderīgajām un veselīgajām īpašībām? Gurķi noteikti ir labākais diurētiskais līdzeklis.   Tiem ir arī citas vērtīgas īpašības: tie uzlabo matu augšanu, nostiprina sirdi un asinsvadus. Gurķi satur vairāk nekā 40% kālija, 10%nātrija, 7,5% kalcija, 20% fosfora, 4,7% hlora. Gurķu sula kopā ar bur­kā­nu sulu būtu..

Lasīt vairāk..

Tiek slēgta Sporta Pilsētas Dinamo picērija Tiek slēgta Sporta Pilsētas Dinamo picērija

  UZMANĪBU! Saistībā ar Sporta bāra "Dinamo" slēgšanu, tiek slēgta arī Sporta Pilsētas "Dinamo" picērija.   Gaidīsim jūs "Gaļas Nama" picērijā! Ar plašo picu sortimentu varat iepazīties šeit.