Jaunumi un raksti

Ēdiena piegāde mājās vai darbā Ēdiena piegāde mājās vai darbā

Nav laika, iedvesmas vai nevēlies gatavot? Nebēdā - no 20.marta Jēkabpils Gaļas Nams uzsāk ēdienu piegādi! Ērti, vienkārši un garšīgi!  Garda maltīte katru darbadienu Tavās mājās vai darba vietā Jēkabpils pilsētas robežās.  Kā varu pasūtīt?  katru rītu mūsu mājas lapā (www.jekabpilsgalasnams) un lapā Facebook (www.facebook.com/galasnams) tiks publicēti..

Lasīt vairāk..

Ceturtdienas, 19.marta, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Ceturtdienas, 19.marta, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā:

Ceturtdienas, 19.marta, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Pupiņu zupa; karstie dārzeņu salāti; kāpostu tītenis; karbonāde ar sieru, tomātiem; pikantā karbonāde; šķelto zirņu biezputra; rauga pankūkas; puķkāpostu-dārzeņu salāti; „Bavārijas” krēms ar zemeņu mērci. Labu apetīti!  

Trešdienas, 18.marta, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā Trešdienas, 18.marta, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā

Trešdienas, 18.marta, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: vistas fileja austrumu gaumē; zivs dārzeņu marinādē; ceptas aknas ar sīpoliem; kartupeļu pankūkas; puķkāpostu salāti ar zaļumiem; lapu salāti; desertā – “Ogu želeja ar vaniļas mērci”. Lai labi garšo!