Jaunumi un raksti

EKO nometnes Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrā ''Dūjas'' Jēkabpils novadā EKO nometnes Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrā ''Dūjas'' Jēkabpils novadā

Vides izglītošanai un ekoloģiskās izpratnes veidošanai Mārtiņa Fonds rehabilitācijas centrā "Dūjas" (Jēkabpils novads) rīko divas atšķirīgas nometnes, atbilstoši jaunieša interesēm, aktuālām attīstības vajadzībām un ģimenes/jaunieša vērtībām. Tiek piedāvāts jauniešiem aizraujoši, interesanti un jautri pavadīt brīvās vasaras diena..

Lasīt vairāk..

Aicinām piedalīties Mārtiņa Fonda vasaras nometnē ''Vasaras veselības kūre'' Aicinām piedalīties Mārtiņa Fonda vasaras nometnē ''Vasaras veselības kūre''

Aicinām piedalīties Mārtiņa Fonda atbalsta un rehabilitācijas programmas "Mēs esam kopā" vasaras nometnē "Vasaras veselības kūre", kas notiks no 6. līdz 11. jūlijam un no 13. līdz 18. jūlijam.   Nāciet, lai kopā meklētu un atrastu dzīvesspēku, atvērtos sev un radošumam ikdienas norisēs, individuāli un grupā iepazītu sevi no jauna, izbaudītu pirts rituālu un gū..

Lasīt vairāk..

Ko visvairāk mūsu klienti iegādājušies saviem svētku galdiem? Interesanta statistika par jūnija mēnesi! Ko visvairāk mūsu klienti iegādājušies saviem svētku galdiem? Interesanta statistika par jūnija mēnesi!

Jūnijs "Gaļas Namā" vienmēr ir viens no darbīgākajiem un saspringtākajiem mēnešiem gadā. Esam apkopojuši interesantu statistiku par pārdošanas apjomiem "Gaļas Nama" veikalā jūnija mēnesī produktiem, ko mūsu klienti visbiežāk iegādājas savam Līgo svētku galdam:   • iegādātas vairāk kā 1,5 tonnas šašlika, • pārdo..

Lasīt vairāk..