Jaunumi un raksti

''Gaļas Nama'' darbinieces pārbaudīja spēkus ''Stipro skrējienā'' ''Gaļas Nama'' darbinieces pārbaudīja spēkus ''Stipro skrējienā''

  Šogad ''Gaļas Nama'' darbinieces Anna un Gunita pirmo reizi pārbaudīja spēkus un izturību "Stipro skrējienā". Meitenes skrēja masu startā, taču dažādās komandās.   Picu cepēja Gunita atzīst: "Man bija ļoti grūti - tas bija labs pārbaudījums gan fiziskai, gan emocionālai sagatavotībai." Kafejnīcas vadītāja Anna stāsta: "Man ļot..

Lasīt vairāk..

Aicinām darbā banketu servisa vadītāju Aicinām darbā banketu servisa vadītāju

  SIA "Margret" piedāvā darbu banketu servisa vadītājai/am.   Darba apraksts: - organizēt darba procesus uzņēmumā saskaņā ar tā īpašnieka izvirzītajām prasībām un mērķiem; - plānot uzņēmuma attīstību un veikt tirgus izpēti, analizēt piedāvājumu un pieprasījumu; - saskaņot ar šefpavāru ēdienkarti, pārrunāt un ieviest jaunās receptes un to kalkulāc..

Lasīt vairāk..

Aicinām darbā tirdzniecības vadītāju Aicinām darbā tirdzniecības vadītāju

  SIA "Margret" piedāvā darbu tirdzniecības vadītājai/am.    Darba apraksts: - pārdošanas veicināšana un attīstības stratēģijas izstrādāšana ieviešana ar mērķi veicināt ieņēmumu un tirgus daļas pieaugumu; - sortimenta un cenu politikas izstrādāšana un kontrolēšana; - tirgus izpēte, analīze, sekošana līdz no..

Lasīt vairāk..