Jaunumi un raksti

Aicinām piedalīties Mārtiņa Fonda vasaras nometnē ''Vasaras veselības kūre'' Aicinām piedalīties Mārtiņa Fonda vasaras nometnē ''Vasaras veselības kūre''

Aicinām piedalīties Mārtiņa Fonda atbalsta un rehabilitācijas programmas "Mēs esam kopā" vasaras nometnē "Vasaras veselības kūre", kas notiks no 6. līdz 11. jūlijam un no 13. līdz 18. jūlijam.   Nāciet, lai kopā meklētu un atrastu dzīvesspēku, atvērtos sev un radošumam ikdienas norisēs, individuāli un grupā iepazītu sevi no jauna, izbaudītu pirts rituālu un gū..

Lasīt vairāk..

Ko visvairāk mūsu klienti iegādājušies saviem svētku galdiem? Interesanta statistika par jūnija mēnesi! Ko visvairāk mūsu klienti iegādājušies saviem svētku galdiem? Interesanta statistika par jūnija mēnesi!

Jūnijs "Gaļas Namā" vienmēr ir viens no darbīgākajiem un saspringtākajiem mēnešiem gadā. Esam apkopojuši interesantu statistiku par pārdošanas apjomiem "Gaļas Nama" veikalā jūnija mēnesī produktiem, ko mūsu klienti visbiežāk iegādājas savam Līgo svētku galdam:   • iegādātas vairāk kā 1,5 tonnas šašlika, • pārdo..

Lasīt vairāk..

Piedāvājam izlejamo alu Piedāvājam izlejamo alu

  "Gaļas Nama" kafejnīcā var iegādāties izlejamo alu.   Pieejamais tilpums: 2 un 5 litru plastmasas pudelēs. Piedāvājam šādas izlejamo alu šķirnes: "Tērvetes", "Brālis", "Lāčplēsis".   Iepriekš pasūtīt pa tālr. Nr. 25 25 50 50