Jaunumi un raksti

Aicinām darbā pārdevēju veikalā Aicinām darbā pārdevēju veikalā

Piedāvājam darbu pārdevējam/-ai ''Gaļas Nama'' veikalā. Jūsu pienākumi būs: • efektīva, laipna un ātra pircēju apkalpošana tirdzniecības zālē; • preču izvietošana, preču kvalitātes un realizācijas termiņu pārbaude.  No jums sagaidām: • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;  • labas komunik..

Lasīt vairāk..

Degustācijas dienā piedāvāsim nogaršot cūkgaļas konservus Degustācijas dienā piedāvāsim nogaršot cūkgaļas konservus

Kā ierasts arī šīs nedēļas piektdienā, 14. oktobrī, "Gaļas Namā" būs Degustācijas diena, kad piedāvāsim klientiem nogaršot cūkgaļas konservus.   "Gaļas Nama" Desu darbnīcas meistari piedāvās nogaršot cūkgaļas konservus, kas gatavoti no tīras gaļas, bez E vielām un sojas piemaisījumiem, to sastāvā ir tikai rūpīgi atlasīta, augstvērtīga g..

Lasīt vairāk..

Jaunums! Piedāvājam iegādāties ''Lenijas gardumi'' īrisu konfektes Jaunums! Piedāvājam iegādāties ''Lenijas gardumi'' īrisu konfektes

"Gaļas Nama" veikala sortimentu papildinājis jaunums - "Lenijas gardumi" īrisu konfektes, kas gatavotas Līvānos.   "Lenijas gardumi" piedāvā rokām un ar mīlestību darinātas konfektes. Recepšu pamatā likta bērnības garša no vectēva lauku pagraba un siltums, kas nāk no saimnieces sirds.   Konfektes var nodegustēt veikalā pie konditore..

Lasīt vairāk..