Jaunumi un raksti

Piedāvājumā ''LENNEWARD rabbitry'' trušu gaļa Piedāvājumā ''LENNEWARD rabbitry'' trušu gaļa

Mūsu veikala gaļas sortimentu papildinājusi Latvijā audzēta trušu gaļa, kas ir veselīga un augstvērtīga pārtika. Trušu gaļa ir veselīga un ieteicama bērnu uzturā.   SIA "LENNEWARD rabbitry" ir Latvijas uzņēmums, kur audzē ap 13 tūkstošiem trušu, līdz ar to šis ir lielākais trušu gaļas ražošanas uzņēmums Baltijā. Uzņēmums ra..

Lasīt vairāk..

''Vaniļas debesis'' produkcijas piedāvājums ''Vaniļas debesis'' produkcijas piedāvājums

"Gaļas Nama" veikalā piedāvājam iegādāties vairākus no "Vaniļas debesis" produktiem.   ''Vaniļas debesis'' ir stāsts par patīkamām sajūtām, par pilna vēdera sajūtu un saldu smaržu. Par brīdi, kad esi juties laimīgs, mierīgs un piepildīts, vēl neaizgājis no vecmammas pusdienu galda. Tās ir omulības un komforta sajūtas. Tās ir sajūtas, kas kā buberts, k..

Lasīt vairāk..

Piedāvājam iegādāties ''Ķiploku darbnīcas'' produktus Piedāvājam iegādāties ''Ķiploku darbnīcas'' produktus

Jēkabpils "Gaļas Nama" veikala plauktus papildinājuši jauni produkti no "Ķiploku darbnīcas".   SIA "FIORINA" ir saimniecība Krustpils novadā, kas jau vairāk kā 8 gadus nodarbojas ar ziemas ķiploku šķirņu audzēšanu un pārstrādi. Ķiploku audzēšanā novākšanā un pārstrādē pārsvarā tiek izmantots roku darbs. Visiem zināmas ķ..

Lasīt vairāk..