Jaunumi un raksti

Aicinām darbā tirdzniecības vadītāju Aicinām darbā tirdzniecības vadītāju

SIA "Margret" Jēkabpils "Gaļas Nams" aicina darbā tirdzniecības vadītāju.   Darba apraksts: • pārdošanas veicināšana un attīstības stratēģijas izstrādāšana, kā arī ieviešana ar mērķi veicināt ieņēmumu un tirgus daļas pieaugumu; • sortimenta un cenu politikas izstrādāšana un kontrolēšana; • tirgus ..

Lasīt vairāk..

Restorāna darba laiks šajā nedēļas nogalē Restorāna darba laiks šajā nedēļas nogalē

Atgādinām, ka šo piektdien, 5. augustā, "Gaļas Nama" Restorāns nestrādās. Ja vēlaties baudīt lielisku maltīti un atmosfēru, piesakiet galdiņu ceturtdienas vai sestdienas vakaram, zvanot uz tālr. Nr. 25255050.   Ceturtdien, 4. augustā, un sestdien, 6. augustā, restorāns strādās no plkst. 18:00 līdz 23:00. Piektdien, 5. augustā restorāna komanda dodas apkalpot slē..

Lasīt vairāk..

Gaileņu laiks! Recepte: Gaileņu zupa Gaileņu laiks! Recepte: Gaileņu zupa

Gaileņu laiks sācies pilnā sparā, tādēļ piedāvājam jums izmeģināt un pašiem pagatavot gaileņu zupu.   Kas gailenēs tik vērtīgs?  Minerālvielas, mikroelementi (kālijs, selēns, fosfors, magnijs, kalcijs, dzelzs, nātrijs, cinks, varš). Dažādi vitamīni, visvairāk - C, D, folijskābe, karotīns (A provitamīns), B2, E. Vairākas neaizstājamās aminoskābes. Antibiotiskas vielas..

Lasīt vairāk..