Jaunumi un raksti

Pirmdienas, 11.novembra, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā Pirmdienas, 11.novembra, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā

Pirmdienas, 11.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: zupa “Soļanka”; plovs; vārīta liellopa mēle; kakla karbonāde tomātu mērcē; dārzeņu – rukolas salāti; pankūkas ar sieru un saulespuķu sēklām; biezpiena plācenīši desertā – “Biezais ķīselis ar putukrējumu”. Labu apetīti!

Piektdienas, 8.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Piektdienas, 8.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā:

Piektdienas, 8.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Pupiņu zupa; ceptu dārzeņu mix; siera – tomātu salāti; pupiņas ar malto gaļu; cepta karpas fileja; vista austrumu gaumē; pankūkas ar šķiņķi, sieru; spinātu pankūkas ar sieru; biezais ķīselis ar putukrējumu. Lai garšo!   

Ceturtdienas, 7.novembra, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā Ceturtdienas, 7.novembra, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā

Ceturtdienas, 7.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: zupa “Borščs”; baklažāni ar sviesta pupiņām; ceptas karpas vai ceptas foreles fileja; rīsu nūdeles ar dārzeņiem; ķirbju pankūkas ar sieru; pildīts vistas stilbiņš ar dārzeņiem; salāti “Veselība”; desertā – “Aveņu uzpūtenis ar pienu”. Lai labi gar&scar..

Lasīt vairāk..