Jaunumi

Piektdienas, 8.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Piektdienas, 8.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā:

Piektdienas, 8.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: Pupiņu zupa; ceptu dārzeņu mix; siera – tomātu salāti; pupiņas ar malto gaļu; cepta karpas fileja; vista austrumu gaumē; pankūkas ar šķiņķi, sieru; spinātu pankūkas ar sieru; biezais ķīselis ar putukrējumu. Lai garšo!   

Ceturtdienas, 7.novembra, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā Ceturtdienas, 7.novembra, ēdienu piedāvājums Gaļas Nama kafejnīcā

Ceturtdienas, 7.novembra, Gaļas Nama kafejnīcas ēdienu piedāvājumā: zupa “Borščs”; baklažāni ar sviesta pupiņām; ceptas karpas vai ceptas foreles fileja; rīsu nūdeles ar dārzeņiem; ķirbju pankūkas ar sieru; pildīts vistas stilbiņš ar dārzeņiem; salāti “Veselība”; desertā – “Aveņu uzpūtenis ar pienu”. Lai labi gar&scar..

Lasīt vairāk..

Cenu atlaides ar Gaļas Nama klientu karti novembrī Cenu atlaides ar Gaļas Nama klientu karti novembrī

AKCIJA  AR  KLIENTA  KARTI NOVEMBRĪ 10 % cenas atlaide šādiem produktiem: vārīta Doktora desa zefīra groziņš cepumi «Mājas» kūka «Rēzija» smalkmaizīte «Radziņš ar marmelādi» cūkgaļas karbonāde ar kaulu, ar ādu cūkgaļas karbonāde bez kaula, ar ādu cūkgaļas karbonāde bez kaula, bez ādas cūku kājas 5..

Lasīt vairāk..