Jaunumi

Māla trauki un citi māla veidojumi - lieliska Ziemassvētku dāvana Māla trauki un citi māla veidojumi - lieliska Ziemassvētku dāvana

Gaļas Nama kafejnīcā iespējams iegādāties no māla veidotus traukus, podus, šķīvi ar jauku nosaukumu "Latvijas ceļi", figūru "Naudas krupis" un pat galda spēles, kas būs brīnišķīgas dāvanas ģimenes locekļiem, radiem, draugiem vai kolēģiem.    Medus podiņš   Galda spēle DOMINO ar latviešu zīmēm   Galda..

Lasīt vairāk..

Gaļas Nama kafejnīcā Rutas Štelmaheres gleznu izstāde  Gaļas Nama kafejnīcā Rutas Štelmaheres gleznu izstāde

  Visu decembri Gaļas Nama kafejnīcas apmeklētājiem būs iespējams skatīt Jēkabpils mākslinieces Rutas Štelmaheres gleznu izstādi "KLUSĀ DABA AR PŪDERCUKURU".   Ideja ir piedāvāt mūsu klientiem, viesiem un Jēkabpils iedzīvotājiem iepazīt vietējo mākslinieku darbus netradicionālākā vietā un veidā - Gaļas Nama kafejnīcas zālē, tādējādi padarot mākslu tuvāku un piee..

Lasīt vairāk..

Piedāvājam tūristiem ēdienkartes ar latviešu tradicionālajiem ēdieniem Piedāvājam tūristiem ēdienkartes ar latviešu tradicionālajiem ēdieniem

  Esam izstrādājuši speciālas ēdienkartes tūristiem un ekskursantiem. Atbraucot uz Latviju, noteikti jānogaršo latviešu tradicionālie ēdieni.   Jēkabpilī "Gaļas Nama" kafejnīcā piedāvājam garšīgu maltīti mājīgā gaisotnē ar laipnu apkalpošanu. Latvisko ēdienu pasūtījumu, pēc mūsu piedāvātām ēdienkartēm, jāpiesaka 24h iepriekš, ..

Lasīt vairāk..