Jaunumi

Piedāvājam tūristiem ēdienkartes ar latviešu tradicionālajiem ēdieniem Piedāvājam tūristiem ēdienkartes ar latviešu tradicionālajiem ēdieniem

  Esam izstrādājuši speciālas ēdienkartes tūristiem un ekskursantiem. Atbraucot uz Latviju, noteikti jānogaršo latviešu tradicionālie ēdieni.   Jēkabpilī "Gaļas Nama" kafejnīcā piedāvājam garšīgu maltīti mājīgā gaisotnē ar laipnu apkalpošanu. Latvisko ēdienu pasūtījumu, pēc mūsu piedāvātām ēdienkartēm, jāpiesaka 24h iepriekš, ..

Lasīt vairāk..

Novembrī kafejnīcā Gaļas Nams skatāma Mētras Štelmaheres gleznu izstāde Novembrī kafejnīcā Gaļas Nams skatāma Mētras Štelmaheres gleznu izstāde

Novembrī Gaļas Nama kafejnīcā būs skatāma Jēkabpils mākslinieces Mētras Štelmaheres gleznu izstāde "AINAVA".   Ideja ir piedāvāt mūsu klientiem, viesiem un Jēkabpils iedzīvotājiem iepazīt vietējo mākslinieku darbus netradicionālākā vietā un veidā - Gaļas Nama kafejnīcas zālē, tādējādi padarot mākslu tuvāku un pieejamāku katram.   Ja kāds no mākslinieces Mētra..

Lasīt vairāk..

Burkānu cepumiņi - veselīgi un gardi! Burkānu cepumiņi - veselīgi un gardi!

Domājot par mūsu veselību, Gaļas Nama konditorejas meistari radījuši jaunu kārumu - burkānu cepumiņus. Pašmāju laukos audzētas dabas veltes, mazliet fantāzijas un kārums gatavs! Tā lūk tapuši Gaļas Nama konditorejas gardie, zeltainie burkānu cepumiņi.