Jaunumi

Aicinām uz romantiskām Valentīndienas vakariņām restorānā Aicinām uz romantiskām Valentīndienas vakariņām restorānā

14. februārī aicinām romantiskā gaisotnē nosvinēt Valentīndienu "Gaļas Nama" Restorānā. Katram klientam Mīlestības svētkos dāvana - šokolādes fondants.   Rezervējiet galdiņu laicīgi, zvanot uz tālr. Nr. 25 25 50 50.

''Gaļas Nama'' Restorāns - draudzīga vieta ģimenēm ar bērniem ''Gaļas Nama'' Restorāns - draudzīga vieta ģimenēm ar bērniem

Ja vēlaties kopīgi ar ģimeni jaukā un draudzīgā gaisotnē pavadīt vakaru, dodieties uz "Gaļas Nama" Restorānu!   "Gaļas Nama" Restorāns ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku ģimenēm ar bērniem. Esam parūpējušies par mūsu mazākajiem klientiem un izveidojuši ēdienkarti bērniem (piedāvājumā dažādas pankūkas un citi bērnu iecienīti un veselīgi ēdieni). Tāpat ..

Lasīt vairāk..

Pārsteidz mīļoto cilvēku Valentīndienā ar ''Gaļas Nama'' konditorejas gardumiem Pārsteidz mīļoto cilvēku Valentīndienā ar ''Gaļas Nama'' konditorejas gardumiem

Tuvojas mīlestības svētki - Valentīndiena. Pārsteidziet savus mīļos un tuvos cilvēkus ar kādu no "Gaļas Nama" konditoru gatavotajiem gardumiem.   Piedāvājumā: • Valentīndienas tortes • Smilšu mīklas sirdis • Šokolādes sirsniņas • Kūciņas   Valentīndienas ticējumi: • Pastāv ticējums, ka, Valentīndienā, nopūšot no..

Lasīt vairāk..