Jaunumi

Gaļas Nama kafejnīcā Rutas Štelmaheres gleznu izstāde  Gaļas Nama kafejnīcā Rutas Štelmaheres gleznu izstāde

  Visu decembri Gaļas Nama kafejnīcas apmeklētājiem būs iespējams skatīt Jēkabpils mākslinieces Rutas Štelmaheres gleznu izstādi "KLUSĀ DABA AR PŪDERCUKURU".   Ideja ir piedāvāt mūsu klientiem, viesiem un Jēkabpils iedzīvotājiem iepazīt vietējo mākslinieku darbus netradicionālākā vietā un veidā - Gaļas Nama kafejnīcas zālē, tādējādi padarot mākslu tuvāku un piee..

Lasīt vairāk..

Piedāvājam tūristiem ēdienkartes ar latviešu tradicionālajiem ēdieniem Piedāvājam tūristiem ēdienkartes ar latviešu tradicionālajiem ēdieniem

  Esam izstrādājuši speciālas ēdienkartes tūristiem un ekskursantiem. Atbraucot uz Latviju, noteikti jānogaršo latviešu tradicionālie ēdieni.   Jēkabpilī "Gaļas Nama" kafejnīcā piedāvājam garšīgu maltīti mājīgā gaisotnē ar laipnu apkalpošanu. Latvisko ēdienu pasūtījumu, pēc mūsu piedāvātām ēdienkartēm, jāpiesaka 24h iepriekš, ..

Lasīt vairāk..

Novembrī kafejnīcā Gaļas Nams skatāma Mētras Štelmaheres gleznu izstāde Novembrī kafejnīcā Gaļas Nams skatāma Mētras Štelmaheres gleznu izstāde

Novembrī Gaļas Nama kafejnīcā būs skatāma Jēkabpils mākslinieces Mētras Štelmaheres gleznu izstāde "AINAVA".   Ideja ir piedāvāt mūsu klientiem, viesiem un Jēkabpils iedzīvotājiem iepazīt vietējo mākslinieku darbus netradicionālākā vietā un veidā - Gaļas Nama kafejnīcas zālē, tādējādi padarot mākslu tuvāku un pieejamāku katram.   Ja kāds no mākslinieces Mētra..

Lasīt vairāk..