Jaunumi

Jaunums no Gaļas Nama desu darbnīcas meistariem - GAĻAS KONSERVI! Jaunums no Gaļas Nama desu darbnīcas meistariem - GAĻAS KONSERVI!

  Paplašinot mūsu produktu sortimentu, esam izstrādājuši un uzsākuši ražot jaunu produktu līniju - gaļas konservus.   Konservu priekšrocība ir uzglabāšana, tiem nevajag ledusskapi, kā arī tos iespējams vegli paņemt līdz un pagatavot jebkurā situācijā, pat uzkarsēt ugunskurā, dodoties pārgājienā.   Mūsu novērojumi liecina, ka aizvien ..

Lasīt vairāk..

Aicinām iesaistīties labdarības akcijā ''Pasniedz roku atbalstam!'' Jēkabpils slimnīcas kapelas izveidošanai Aicinām iesaistīties labdarības akcijā ''Pasniedz roku atbalstam!'' Jēkabpils slimnīcas kapelas izveidošanai

  Biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' aicina iesaistīties labdarības akcijā "Pasniedz roku atbalstam!", lai kopīgiem spēkiem izveidotu Jēkabpils slimnīcas kapelu ar kapelāna praksi.   Kapela ir telpa, kurā iespējams pabūt tikai un vienīgi ar sevi vai netraucēti smelties spēku lūgšanā kristīgajās vai citās tradīcijās, lielai daļai pacientu n..

Lasīt vairāk..

Gurķu sula Gurķu sula

  Vai zināji par gurķu sulas lietderīgajām un veselīgajām īpašībām? Gurķi noteikti ir labākais diurētiskais līdzeklis.   Tiem ir arī citas vērtīgas īpašības: tie uzlabo matu augšanu, nostiprina sirdi un asinsvadus. Gurķi satur vairāk nekā 40% kālija, 10%nātrija, 7,5% kalcija, 20% fosfora, 4,7% hlora. Gurķu sula kopā ar bur­kā­nu sulu būtu..

Lasīt vairāk..