Jaunumi

Aicina uz Rītausmas modināšanas koncertu gongu skaņās Aicina uz Rītausmas modināšanas koncertu gongu skaņās

2016. gada 30. jūlijā plkst. 6:00 interesentus aicina uz Rītausmas modināšanas koncertu gongu skaņās Jēkabpils novada Kalna pagasta centrā "Dūjas".   Koncerts sniegs emocionālu piedzīvojumu un ļaus izbaudīt maģiskas mūzikas skaņas rīta agrumā. Koncertā piedalās Marija Mežecka (gongi, dziedošie trauki, monolina, perkusijas, vokāls), Janīna Zālīte (klasiskā flau..

Lasīt vairāk..

Par mūsu restorāna klienti Viņu... Par mūsu restorāna klienti Viņu...

Par mūsu restorāna pastāvīgo klienti Viņu...   ...par to, ka Viņai uz šejieni patika nākt un te atrasties nebija nekādu šaubu. Arī šovakar, ar svaigi pļautas zāles smaržu matos, Viņa bija te ieradusies.  Viņas mīļākais galdiņš ar dīvāniņu pie loga šoreiz izrādījās jau rezervēts. Iespējams, kādam mīlnieku pārītim, Viņa nodomā..

Lasīt vairāk..

Restorāna šefpavārs Gints aicina uz molekulārās virtuves meistarklasi - šovu Restorāna šefpavārs Gints aicina uz molekulārās virtuves meistarklasi - šovu

Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros, 8. jūlijā, no plkst. 12:00 līdz 15:00 "Gaļas Nama" kafejnīcas āra terasē restorāna šefpavārs Gints aicina interesentus uz molekulārās virtuves meistarklasi - šovu.   Molekulāro virtuvi var uzskatīt par zinātni, kas pēta fiziskos un ķīmiskos procesus, kas noris ēdiena gatavošanas procesā, tādējādi meklējot iespējas ar tie..

Lasīt vairāk..