EKO nometnes Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrā ''Dūjas'' Jēkabpils novadā

EKO nometnes Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrā ''Dūjas'' Jēkabpils novadā

Vides izglītošanai un ekoloģiskās izpratnes veidošanai Mārtiņa Fonds rehabilitācijas centrā "Dūjas" (Jēkabpils novads) rīko divas atšķirīgas nometnes, atbilstoši jaunieša interesēm, aktuālām attīstības vajadzībām un ģimenes/jaunieša vērtībām.

Tiek piedāvāts jauniešiem aizraujoši, interesanti un jautri pavadīt brīvās vasaras dienas EKO nometnēs, piedaloties atraktīvās nodarbībās par EKO tēmām, darbojoties komandu veidošanas un saliedēšanas pasākumos, sportojot brīvā dabā, ar velosipēdiem izbraucot vietējo apkārtni, peldoties Bancānu ezerā, izmēģinot pirts rituālus un baudot garšīgas un veselīgas maltītes.

 

No 11. līdz 16. augustam nometne "Mēs visi esam dabas bērni"

Nometnē jaunieši apgūs zināšanas un prasmes, kā, izmantojot dabas un mākslas potenciālu, gūt papildus enerģiju un stresa pārvarēšanas prasmes savu dzīves mērķu īstenošanai.

 

No 18. līdz 23. augustam nometne "Latvju' daba"

Nometnē jaunieši apgūs zināšanas par vidi un dabu izmantojot latviešu dzīvesziņas, simbolu, tradīciju un rituālu izpratni un pielietošanu.

 

Aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 15 gadiem, rakstot pieteikuma vēstuli uz e-pastu martinafonds1991@inbox.lv ar norādi EKO nometnei. Pieteikšanās līdz 9. augustam

Vēstulē jānorāda kurā nometnē vēlas piedalīties, kāpēc izvēlēta tieši šī nometne un nedaudz pastāstīt par sevi.

Informācija pa tālr. Nr. 29288220. Dalībnieku skaits ierobežots!

 

Finansiāli atbalsta Mārtiņa Fonds un Latvijas Vides Aizsardzības Fonds.

www.martinafonds.lv