Dalība projektos

Par konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2017” laureātu kļuvis SIA Margret Par konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2017” laureātu kļuvis SIA Margret

Šā gada 7. decembrī svinīgā ceremonijā Rīgas pils Svētku zālē tika paziņoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2017” laureāti. Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus, gan radot jaunus un eksportspējīgus produktus,..

Lasīt vairāk..

SIA ''Margret'' - gada uzņēmējs Zemgalē 2017 SIA ''Margret'' - gada uzņēmējs Zemgalē 2017

Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām otro reizi organizēja krietnāko uzņēmēju godināšanu, kas notika piektdien, 1.decembrī, Rundāles pilī. Visi laureāti saņema īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu. No Jēkabpils pilsētas tika apbalvots uzņēmums SIA"Margret".         Fo..

Lasīt vairāk..

Jēkabpils ''Gaļas Nams'' iekļuvis konkursa ''Eksporta un inovācijas balva 2017'' finālā Jēkabpils ''Gaļas Nams'' iekļuvis konkursa ''Eksporta un inovācijas balva 2017'' finālā

Jēkabpils "Gaļas Nams" ar vairākiem ražotajiem produktiem iekļuvis konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2017" finālā.   Finālā kategorijā "Inovatīvākais produkts/rūpnieciskais dizains" iekļuviši šie "Gaļas Nama" produkti: 5 veidu vītinātas 80g medījuma gaļas un 3 veidu medījuma gaļas konservi. Savukārt kategorijā "Importa a..

Lasīt vairāk..