Kafejnīca "Pirmā pietura" Jēkabpils autoostas telpās

Mājās ceptas kotletes vai karbonādes garša un smarža ir neaprakstāma, kas raksturīga tikai mājās gatavota ēdiena apetelīgumam un sātīgumam. Tagad arī „Gaļas nama” kafejnīcā "Pirmā pietura", kas atrodas Jēkabpils autoostas telpās, Vienības ielā 1, piedāvā Mājas virtuvi.

Katrs gaļas gabaliņš tiek cepts uz pannas, apgrozot līdz tas ir pietiekami brūns. Arī siltie ēdieni, salāti un deserti tiek gatavoti kā mājās – nelielos daudzumos, toties ar lielu rūpību un mīlestību, lai ikviens Jēkabpils iedzīvotājs vai viesis arī ikdienas steigā, kad pietrūkst laika gatavošanai, varētu baudīt maltīti, kurai raksturīga mājās gatavota ēdiena garša.

Tāpat šajā kafejnīcā var iegādāties smalkmaizītes, kūkas, cepumus, sālītu un kūpinātu gaļu, desas, kā arī citus gaļas izstrādājumus, kas tiek piegādāti no „Gaļas nama”, kas atrodas Viestura ielā 35.

Tiem, kuriem ir saspringts darba grafiks, piedāvājam arī Mājas virtuves ēdienus piegādāt uz birojiem vai citām vietām. Maltīti var pasūtīt, zvanot 65230039.

„Gaļas nama” Mājas virtuve ēst gribētājus gaida katru darba dienu no plkst. 7:30 līdz 18:00, sestdienās no plkst.07:30 līdz 16:00, svētdienās no plkst.08:30 līdz 16:00. Printēt šo lapu