Gaļas nams

SIA “Margret” veikals – kafejnīca “Gaļas Nams” ir iecienīta iepirkšanās un maltītes ieturēšanas vieta Jēkabpilī gan pilsētas iedzīvotāju, gan tūristu vidū. Veikalā ikdienu varat iegādāties svaigu un kvalitatīvu gaļu, dažādu veidu desas, kūpinājumus, vītinājumus, gaļas konservus un pat medījumu gaļas produktus, kā arī konditorejas izstrādājumus: cepumus, smalkmaizītes, kūkas un tortes. Mūsu kafejnīcā, jaukā un mājīgā atmosfērā, varat nobaudīt latviešu virtuves ēdienus. Nodrošinām arī ēdināšanu tūristu grupām.

Piedāvājam banketu galdu klāšanu gan mūsu banketu zālē, kā arī izbraukumos. Esam izstrādājuši speciālas ēdienkartes kāzu galdu klāšanai, bēru mielastiem, svinībām un semināriem. Savukārt mūsu konditori uzceps kāzu torti vai kūku svinībām.

Mūsu uzņēmuma sauklis ir “Jēkabpils tradīciju turpinātājs”, jo vēlamies saglabāt vietējās kulinārijas, gaļas pārstrādes un konditorejas tradīcijas. Četrdesmitajos gados Jēkabpils centrā darbojās Vildes desu fabrika, kas bija pazīstama un sabiedrībā iemīļota ar savām desām, žāvējumiem un ruletēm.

Pie viena no Vildes desu fabrikas strādniekiem ir mācījusies mūsu pārtikas tehnoloģe, kura ir apguvusi tā laika desu, žāvējumu un citu gaļas produktu receptes un gatavošanas noslēpumus, pēc kā strādājam arī šodien, tādējādi turpinot jau senas tradīcijas. 

SIA "Margret" veic dalību šādos projektos:

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē"