Par servisu

Uzziņām: tālr. 20014172, 65237971, e-pasts: siamargret@inbox.lv

 

SIA “Margret” piedāvā banketu galdu klāšanu dažāda veida svinībām, kā arī korporatīvajiem pasākumiem. Mūsu speciālisti ar mielasta galdu klāšanu nodarbojas vairāk kā 20 gadu, kuru laikā uzkrāta bagāta pieredze, lai rastu klienta vēlmēm vislabāko un izdevīgāko risinājumu.

Banketu galdus klājam gan Jēkabpils “Gaļas nama” telpās, gan izbraukumos. Viesību organizēšanai piedāvājam svinību zāles ar viesu skaitu līdz 150 personām. Zāles ir aprīkotas ar kondicionieri, wi - fi internetu, ir pieejama āra terase, lifts. Semināriem un banketiem nodrošinām mūsdienu prasībām atbilstošu aprīkojumu: Wi-Fi internets, projektors, ekrāns, flipčarts ar papīru un marķieriem un audio un video tehnika.

Piedāvājam arī savus ēdināšanas pakalpojumus izbraukuma banketos, apkalpojam līdz pat 300 cilvēkiem. Esam klājuši banketu galdus Biržos „Ūdensdzirnās”, Viesītē „Pērlītē”, Radžu atpūtas mājās, Klintaines pagastā, Aiviekstes pagastā, u.c. Neierasta galdu klāšana mums ir bijusi uz plosta, kur tika cepti šašliki un desiņas. Banketu galdu klāšanu nodrošinām Jēkabpils, Madonas, Aizkraukles, Līvānu, Preiļu un citos reģionos Zemgalē un Latgalē un citur.

Lai klientiem būtu vieglāk orientēties un izvēlēties ēdienus, esam izveidojuši dažādas ēdienkartes gan ar uzkodām, salātiem, gan siltajiem ēdieniem un desertiem par dažādām cenām personai. Iespējams papildināt ēdienkartes ar citiem ēdieniem, kā arī izņemt ārā kādu no iekļautajiem, tādējādi izmainot piedāvājuma cenu. Kopā ar mūsu šefpavāru varat izveidot savu ēdienkarti atbilstoši jūsu vēlmēm, pasākuma formātam un budžetam.

SIA “Margret” banketu servisa pakalpojumā ir arī trauku noma. Piedāvājam nomāt gan baltus, gan brūnus (māla) traukus. Banketiem varat iznomāt dažādu lielumu šķīvjus, dakšas, nažus karotītes, krūzītes, dažādu veidu glāzes, deserta, saldumu un augļu trauciņus, paplātes, paliktņus, termosus un marmītus, kā arī galdus, galdautus, svečturus.

Sazinieties ar mums un kopīgi atradīsim jums izdevīgāko risinājumu kāzu vai bēru mielastam, ēdināšanai semināros, privātās ballītēs un pat atpūtas pasākumos pie dabas! Katram klientam esam atvērti ar profesionālu attieksmi, augstu kvalitāti un elastīgu cenu politiku.Printēt šo lapu