Par servisu

Uzziņām: tālr. 20014172, 65237971, e-pasts siamargret@inbox.lv

 

SIA “Margret” piedāvā banketu galdu klāšanu dažāda veida svinībām, kā arī korporatīvajiem pasākumiem. Mūsu speciālisti ar mielasta galdu klāšanu nodarbojas vairāk kā 20 gadu, kuru laikā uzkrāta bagāta pieredze, lai rastu klienta vēlmēm vislabāko un izdevīgāko risinājumu.

Banketu galdus klājam gan Jēkabpils “Gaļas nama” telpās, gan izbraukumos. Nelielām un gaumīgām viesībām mēs piedāvājam mazo zāli (līdz 25 cilvēkiem), kas atrodas „Gaļas nama” 1. stāvā. Savukārt lieliem un grandioziem banketiem, kāzu, dzimšanas dienu un citiem svētkiem piedāvājam lielo zāli līdz pat 100 cilvēkiem, kas atrodas „Gaļas nama” 2. stāvā. Gaumīgs dizains un izkārtojums neapšaubāmi liks jums un jūsu viesiem justies ērti un brīvi. Lielā zāle ir aprīkota ar kondicionieri, kā arī ir pieejama āra terase. Semināriem un banketiem nodrošinām mūsdienu prasībām atbilstošu aprīkojumu: Wi-Fi internets, projektors, ekrāns, flipčarts ar papīru un marķieriem un audio un video tehnika.

Piedāvājam arī savus ēdināšanas pakalpojumus un izbraukuma banketus līdz pat 300 cilvēkiem. Esam klājuši banketu galdus Biržos „Ūdensdzirnās”, Viesītē „Pērlītē”, Radžu atpūtas mājās, Klintaines pagastā, Aiviekstes pagastā, u.c. Neierasta galdu klāšana mums ir bijusi uz plosta, kur tika cepti šašliki un desiņas. Banketu galdu klāšanu nodrošinām Jēkabpils, Madonas, Aizkraukles, Līvānu, Preiļu un citos reģionos Zemgalē un Latgalē.

Lai klientiem būtu vieglāk orientēties un izvēlēties ēdienus, esam izveidojuši astoņas dažādas ēdienkartes gan ar uzkodām, salātiem, gan siltajiem ēdieniem un desertiem par dažādām cenām personai. Tāpat iespējams papildināt ēdienkartes ar citiem ēdieniem, kā arī izņemt ārā kādu no iekļautajiem, tādējādi izmainot piedāvājuma cenu. Kopā ar mūsu šefpavāru varat izveidot savu ēdienkarti atbilstoši jūsu pasākuma formātam un budžetam.

Esam izstrādājuši speciālas ēdienkartes tūristiem un ekskursantiem. Atbraucot uz Latviju, noteikti jānogaršo latviešu tradicionālie ēdieni. Ēdienkartē “Kulinārijas ceļojums cauri Latvijai…” iekļauta skābeņu zupa, vārīti pelēkie zirņi, tradicionālā maizes zupa ar putukrējumu, dzērieni un piedevas, savukārt ēdienkartē “Latviešu sātīgā maltīte” iekļauti meža gaļas žāvējumi, krāsnī cepta asinsdesa ar kartupeļu biezeni, skābētiem kāpostiem un brūkleņu ievārījumu, biezpiena krēms ar ogu mērci, dzērieni un piedevas. Piedāvājam arī nogaršot citus latviešu tradicionālos ēdienus. Tāpat esam izveidojuši ēdienkarti skolēniem, lai ekskursijas laikā bērni varētu ieturēt siltu un sātīgu maltīti.  Ēdināšanu tūristu grupām un ekskursantiem aicinām pieteikt 24 stundas iepriekš.

Jaunākais SIA “Margret” banketu servisa pakalpojums ir trauku noma. Piedāvājam nomāt gan baltus, gan brūnus (māla) traukus. Banketiem varat iznomāt dažādu lielumu šķīvjus, dakšas, nažus karotītes, krūzītes, dažādu veidu glāzes, deserta, saldumu un augļu trauciņus, paplātes, paliktņus, termosus un marmītus, kā arī galdus, galdautus, svečturus.

Sazinieties ar mums un kopīgi atradīsim jums izdevīgāko risinājumu kāzu vai bēru mielastam, kā arī ēdināšanai semināros, privātās ballītēs un pat atpūtas pasākumos pie dabas. Katram klientam pieejam ar profesionālu attieksmi, augstu kvalitāti un elastīgu cenu politiku.Printēt šo lapu